2 Temmuz 2012 Pazartesi

KAÇ KİŞİ KALACAĞIZ?


Gelecekse Tüm Acılar Biz Hazırız Senden Gelsin…

Geliyor da be, durmadan geliyor, kesilmeden geliyor, her gün bir yenisi geliyor.

 • Beşiktaş’ın ‘Önde Gelenleri’ iktidar xlığı peşinde ‘kasımpaşa’lı oluverirler bir günde.
 •  Hakem oyunları ile şampiyonluk verilir mükemmel bir hoca, mükemmel bit takım dağıtılır, Hoca’mızı kovarız. (Lucescu)
 • 2 kupayı aynı sene kaldırırız, 2 hafta sevinemeden Hoca’mız gider, oyuncular dağılır. 
 • Bir başkan seçeriz, 8 sene bir paçavra gibi kullanır ve atar bu şanlı Kulübü bir kenara.
 •  Basketbol takımımız tarihin, hem de Türk basketbol tarihinin en başarılı takım performansını sergiler. 1 seneye 3 kupa ve 10’larca derbi galibiyeti sığdırır, 1 ay geçmeden Hoca gider, Kaptan Gider, oyun kurucu, pivot gider..
 • Bize Q7’ler değil Egemen’ler lazım deriz, Ee o da gider beee.
 • En acısı futbol şubesi sorumlumuz, Teknik direktörümüz Şike’den yargılanır,
 • Daha acısı bu taraftar bu insanlara sahip çıkar, Çarşı posterlerini asar,
 •  Daha da acısı bu insanlar suçlu bulunur. Beşiktaş’ımın adı lekelenir.
 • Daha daha acısı YD’nin yarattığı bu kendini bilmez kendine taraftar diyen it kopuk sadece Beşiktaş’a geldiği için, aşkla çalışmak için burada olduğu için Samet Kaptan’ın kızına sırf bir oyuncu yollanıyor diye küfürler yağdırır. Kendi kaptanının kızına.. 
Şundan eminim ki bunlar daha iyi günlerimiz, Kulüp çok zor durumda, herkes çil yavrusu gibi dağılıyor. Taraftar bu günlerin en büyük sorumlusu olarak ağzı salya dolu her tarafa saldırıyor, birlik yok destek yok.

Konu ile ilgili bloglarda çok güzel yazılar var; ‘Biz kaç kişiyiz ki gerçekten’ 1.000.000 mu, 500.000 mi? Yoksa gerçekten bir avuç insan mıyız?

Beşiktaş tipik bir sol tıkanması yaşıyor. Herkes seviyor da, herkes de biliyor be Allah kahretsin! Bir gün de bilmeyin be kardeşim, bir gün de sadece taraftar olun.

Eminim takımın başına geçer geçmez defansı forvet hattını yakınlaştıracaksınız, pasa ve prese dayalı bir takım kurup ligin tozunu atacaksınız. Her sene 1-2 oyuncuyu alt yapıdan çıkarıp ilk 11’de oynatacaksınız. Hemen Q7 ile bir toplantı yapıp onun takımı sahiplenmesini, Fernandes ile görüşüp takımın lideri olmasını sağlayacaksınız. Ucuza alıp pahalıya satacaksınız, eminim. Mustafa Denizli’den daha iyi Hoca, Samet Aybaba’dan daha iyi Beşiktaş’lı, Fikret Orman’dan da daha iyi Başkan’sınız.. Eminim buna! O kadar eminim ki artık bunu kanıtlamak için yazmayın. Artık bize anlatmayın. Bi xtirin gidin.

Beşiktaş’ım, Gelecekse Tüm Acılar Biz Hazırız Senden Gelsin derken, ‘SENDEN’in manasını farklı düşünmüştük. Sen düş, Sen yenil, önemli değil demiştik. ‘senden’ Beşiktaş’ın içi olmuş artık. Her acıyı baş tacı ettiklerimiz yaşatıyor bize.. Suçlu kim mi?; TARAFTAR.

Ve artık sadece TARAFTAR kurtarır Beşiktaş’ı.
1-2 sene daha serbest düşüşe devam. Bakalım kaç kişiyiz, kaç kişi kalacağız

3 yorum:

 1. Beşiktaş FC Kaiserslautern takımından adı sanı duyulmamış Olcay Şahan adlı futbolcu senelik 1 Milyon Euro GARANTİ para ile transfer ediyor;1.4 Milyon Euro alan ve İçerde 2 Milyon Eurosu yatan Egemen den Fedakarlık istiyor ve sözleşmesi fesih ediliyor...Ve Yine Başkan çıkıyor Metin Ali Feyyaz Ruhundan bahsedip Egemeni hedef gösteriyor...Egemen Feda yı Değil Feneri seçti senaryosu oynanıyor...Ve en acısı son olarak birileri çıkıyor BİZ KAÇKİŞİYİZ DİYE SORUYOR?...

  YanıtlaSil
 2. Noyan, öncelikle sonunda yorum yapabilmene sevindim :)

  Biz yönetim en doğrusunu yapıyor demiyoruz zaten. Bu olaydaki tutumları ile ilgili uzun uzun tartışırız ama benim söylemek istediğim Hataları da olacak..

  Bizim tek yapmamız gereken destek olmaktır. Hep demiyo muyuz o arma sahada mücadele etsin, Beşiktaş'ın değerini bilen oyuncular olsun yeter diye. Ya biz ylan söylüyorum kendimize, ya da söylediğimizi yapamıyoruz..

  YanıtlaSil